Search

A koľko taký koučing vlastne stojí?

Koučing je spôsob, ako si môžete efektívne a vo veľmi krátkom čase upratať svoj život, situácie, pocity, začať plniť sny.


Koľko času a energie v priemere venujete veci, ktorá vás štve? Je to deň? Je to týždeň? Možno aj mesiac či pol roka? Rôzne, však? Vždy však mrháme svojou energiou, časom na veci či situácie, ktoré si vďaka koučingu vieme sami zodpovedať, sami vyriešiť, sami pochopiť, sami pustiť z hlavy, sami prestať riešiť.Hodina koučingu = 1 hodina aktívneho premýšľania o svojom živote, pričom toto premýšľanie je vedené koučom - našim sprievodcom na to, aby sme neodchádzali z toho, čo nás trápi. Nakoľko si ceníš svoje vlastné názory, postoje, pocity? Nakoľko si ceníš jednu hodinu o tebe samej?

Áno, kamaráti, rodina, všetci nám chcú radiť. Ich rady ale mohli fungovať im, sú ale v tvojej koži? Niesú. Nájdi preto svoje vlastné rady. V sebe. Správny kouč ti k hľadaniu iba pomôže.

Jedna hodina koučingu je niekedy taká silná, že nám prinesie viac, ako premýšlanie počas pol roka, ktoré bolo neefektívne a živilo v nás tlaky, nervozitu, napätie.


Príklad:


Si v práci, ktorá ti už dlhodobo nedáva zmysel. Sťažuješ si, ale nikto to akoby nepočuje, prípadne si niekto zanadáva s tebou. Nevieš čo ale s tým ďalej, tak tam chodíš, lebo z niečoho žiť musíš, a nevieš sa dočkať piatka poobedia, či najbližšej dovolenky. Kúpiš si dovolenku za 1000€ a užiješ si dva týždne kľudu. Konečne nemusíš byť v tej strašnej práci, kde to neznášaš! Avšak prejdu dva týždne, ty si o tisícku ľahšia, a ty ráno vstávaš a si späť v tej nedobrej práci. Po týždni už ani nevieš, že si niekde bola a opäť hundreš a opäť túžiš niekam vypadnúť, na ďalšiu dovolenku, piatok, či sviatok.


Vyriešila ti dovolenka za 1000€ to, čo si mesiace prežívala? Nevyriešila. Nachvíľku si zabudla na prácu, ale tak či tak si sa do nej vrátila. Minula si 1000€ na niečo, čo ťa nevytiahlo zo situácie nastálo. 1000€ za šťastie, ktoré trvalo chvíľku.Namiesto toho si môžeš objednať hodinu pre seba, o tebe a o tom, čo chceš či nechceš, čo si potrebuješ ujasniť či vyriešiť. Hodina, ktorá ti vie zmeniť to, čo teraz prežívaš v podstate natrvalo. Tá hodina sa volá hodina koučingu.
Jedna hodina, po ktorej budeš zrazu kľudnejšia, pokojnejšia, možno pocítiš aj novú silu, energiu, radosť, túžby, či konečne začneš meniť svoj život, pretože už budeš vedieť, čo s tým ďalej.

Začni už dnes. Termín si môžeš rezervovať tu.


36 views0 comments