Search

Pár tipov na samostatné detské aktivity pre každú biznis mamu.

Updated: Sep 8, 2020


Byť biznis mama je náročné, ale úžasné. Však? Rada by som ti to trošku uľahčila. Mám pre teba pár tipov na aktivity pre deti, aby si mala pár minút aj na podnikanie. Aktivity som rozdelila podľa veku a sú zamerané na samostatnú prácu detí vo veku 0-5 rokov.


V prvom rade, ak chceme, aby naše deti rešpektovali náš čas na prácu, musíme sa im aj určitý čas intenzívne a plnohodnotne venovať. To znamená (uvediem príklad): 30 min aktívneho hrania s deťmi podľa ich predstáv, a následne 30 min na samostatnú prácu, kedy aj maminka pracuje.


Zdroj obrázka: wix galéria

Ak máš už väčšie deti, ktoré trošku evidujú hodiny, mám jeden zaujímavý tip. Na internete nájdeš širokú ponuku personalizovaných hodín, kde vieš deťom jasne vysvetliť, čo v ktorý čas počas dňa robíte, alebo budete robiť.

Napríklad tieto hodiny, ktoré som našla na zahraničnej stránke etsy. Možno si ale kreatívna maminka, ktorá si také vie vyrobiť aj sama doma.

Či chceme, či nie, naše deti proste majú radi rutinu. Ak sa ty s rutinou nestotožňuješ, aspoň im veľmi pomôžeš pred nástupom do školy/škôlky, pretože tam je veru riadna denná rutina, na ktorú si veľa detí musí zvykať.

Prvý tip je na svete, pozrime sa na tie ostatné.
Už si zvedavá na tipy podľa veku? Poďme na to!DETI VO VEKU 0-2 ROKY


Prvá veková kategória sú deti vo veku 0-2 roky. V tejto vekovej kategór