Referencie | Martina Bella - Business & Life Coach

Miesto na tvoje postrehy
Ohodnoťte násTreba sa zlepšiťDalo saDobréVeľmi dobré ÚžasnéOhodnoťte nás

Ďakujem za tvoju referenciu.

Field of Flowers

Ivka (28)

mamina 2 detí a makeup artist

Mati, ďakujem ti za úžasnú hodinu coachingu, určite mi to pomohlo sa lepšie v sebe zorientovať a uvedomiť si veci, na ktoré by som sama tak ľahko neprišla. Naozaj mi pomohli otázky, ktoré si mi dávala a už teraz sa teším na našu ďalšiu online hodinu. Celé to na mňa pôsobilo profesionálne a vidno, že vieš, čo robíš. :)

Afternoon Light

Dominika

„Martina venuje celú pozornosť klientovi, ide z nej pokoj, dobrá energia, je trpezlivá a na konci som mala takú úľavu a bolo mi oveľa lepšie, cítila som sa príjemne. Nič násilné, nepríjemné ani nervózne. Bola som veľmi spokojná.“

Wild Flowers

Ivanka

„Teším sa na každý jeden koučing s Martinou. Získala si moju dôveru svojou prirodzenosťou a pozitívnym prístupom. Rozhovor s ňou plynie s ľahkosťou, občas si ani nevšimnem, že už „pracujeme“. Páči sa mi jej prirodzená, nenútená zvedavosť, presne vie keds ostať ticho a inokedy naopak položí trefnú otázku, ktorá ma úplne odzbrojí. Martinu ako koučku jednoznačne odporúčam.“

Poppy Field

Zuzana

Neuveriteľný pocit, keď som zistila, že všetky odpovede mám v sebe! Že mi stačí pár techník na uvoľnenie.  Keď som si to uvedomila, zmocnila sa ma silná vnútorná radosť, že som skoro vyskočila zo stoličky. ďakujem ďakujem ďakujem. :)

Field of Flowers

Števo

"Maťka je jeden veľmi príjemný človek. Bol som ňou viackrát koučovaný a môžem povedať, že išlo o veľmi milé stretnutie. Bol som prekvapený s akou ľahkostou vie udržať môj priestor a otvára nové komnaty poznania. Výsledkom našich rozhovorov bolo vždy uvedomenie si podstaty a nabratie novej energie pre dalšiu prácu. Uz teraz sa teším kedy opäť dáme koucing."